Veri Merkezi Hizmeti

İstanbul, Ankara ve Frankurtda yerleşik GPU özellikli Intel Xeon E5, E3 ve E22 serisi sunuculara sahip Tier-3 altyapı ile kesintisiz yüksek başarımlı hizmet.

Uzaktan Eğitim ve Video Konferans

Kamu, özel, üniversite ve belediyelerimizin özellikle uzaktan eğitim ve video konferans ihtiyaçları için ideal ve kullanıma hazır altyapı fiziksel paylaşımsız sunucular ve paylaşımsız internet bantgenişliği ile sunulmaktadır.

Büyük Veri Analizi ve Görüntü İşleme

Büyük veri analizi, görüntü işleme, doğal dil işleme ve makine öğrenme algoritmaları kısaca tüm yapay zeka uygulamalarında CPU dan en az 40 kat hızlı yüksek başarımlı GPU kartlarına sahip fiziksel sunucular sunulmaktadır.

Hesaplama ve Simülasyon 

Uzun süren karmaşık hesaplamalar, multi-fizik simülasyonlar sürelerine sahip projelerinizi kullandığınız yazılımların özelliklerine bağlı olarak CPU ya da GPGPU sistemleri üzerinde çok daha kısa sürede elde edebilirsiniz.

Modelleme ve Render Farm

Render çifliği ile  yüksek başarımlı GPU yeteneğine sahip sunucular ile animasyon, film ve büyük ölçekli mimari projelerde gerekli yüksek kapasiteli görselleştirme, render ve veri işleme projelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adress
METAFORM
SAFIR PLAZA E 405-406, HACETTEPE TEKNOKENT 06800, ANKARA, TURKEY
Phone    : +90 312 474 17 00
eMail      : info@metaform.com.tr