eİş Çözümleri

Metaform, tüm dikey sektörlerde faaliyet gösteren kurumların Büyük Veri çağında sürekli yeni iş fırsatları ve rekabet avantajları yaratabilmesi için benzersiz ürün ve hizmetler geliştirmektedir. Müşterilerine, kullanıcılarına ve iş ortaklarına Internet, mobil ve yapay zeka teknolojilerin tüm imkanlarını sağlamak isteyen kurumlara eİş çözümlerini projelendirerek satış veya SAAS (Yıllık hizmet) şeklinde sunmaktadır.

İş/Tematik/Startup Ekosistem Yönetimi

eBizHUB, ekosistem sahibi ve üyeleri arasında ihtiyaçları çerçevesinde etkileşimli kullanabildikleri gelişmiş bir e-İş platformudur.  IOS ve Android mobil uygulamaları sayesinde eBizHUB ekosistemin tüm kullanıcılarına mobil teknolojilerin tüm avantajlarını da sağlamaktadır.

Tematik Arama Motoru ve Veriambarı Hizmeti

Kurumunuzdaki birimlerin hangi bilgilere ihtiyacı olduğunu biliyorsanız örneğin rakipleriniz, ARGE projeleriniz, iş ortaklarınız hakkındaki bilgiler, PrimeSEARCH internetde bu bilgileri sürekli arayarak sizin için bir veriambarı oluşturup kullanıcılarınıza açar, sürekli günceller ve uyarır.

Yapay zeka ve Makine Öğrenmesi Uygulamaları

Kurumunuzdaki kayıtlı verilerin analizine dayalı olarak projeksiyonlar, dökümanlar arası benzerlik tespiti, otomatik etiketleme, otomatik kategorizasyon ve duygu analizi gibi yetenekleri Derin öğrenme ve doğal dil işleme teknolojileri ile uygulamalarınıza ekliyoruz.

Adres
METAFORM
Safir Plaza E 405-406, Hacettepe Teknokent, Beytepe, 06800, Ankara, Türkiye
Telefon    : +90 312 474 17 00