Teknoloji ve Uzmanlıklar


Metaform açık kaynak yazılım geliştirmenin yanı sıra, müşterilerimize yazılım geliştirme, yazılım ve teknoloji entegrasyon ihtiyaçlarını karşılayan danışmanlık ve eğitim hizmetleri de vermektedir.
IBM ve Oracle gibi önde gelen üreticilerin orta  katman ürünlerini IBM ürünlerini ya da Oracle katman yazılım ürünlerini mevcut ekosistemlerine başarılı bir şekilde uygulayarak dijital dönüşümlerine yardımcı oluyoruz.

Açık Kaynak Teknojiler

Java, Python, NodeJS, IONIC, Restful, AngularJS, React, Spring, Hibernate, PostgreSQL, POSTGIS, WSO2, Riak, Spark, RabbitMQ, OSGI, MongoDB, Tomcat, Karaf, JBOSS, LDAP, Apache Directory Server, CAS Server, Liferay, SVN, MySQL, JasperReports,  Redmine, Axosoft,  GitHuB, Junit, OWASP, Hydra, Spring Test, SonarQube, Docker, LINUX ve ROS, Mbed, OpenCV, Keras, TensorFlow, NLTK vb tüm yapay zeka ile derin öğrenme algoritma ve teknolojileri.

Yapay Zeka Teknolojileri

Yapay zekâ ile büyük veri kümelerinden öğrenme kapasiteleri sayesinde herhangi bir kişinin, hatta birçok insanın birlikte üstesinden gelemeyeceği analiz etme, değerlendirme, öğrenme ve öngörme ile sorunları çözebiliyoruz. Doğal dil işleme ile anlayarak, görüntü işleme, bilgisayarlı görme ile görerek, makine öğrenmesi ile öğrenen ve öğrendikçe akıllanan algoritmalar geliştirirerek gerçek dünyada uyguluyoruz.

Adres
METAFORM
Safir Plaza E 405-406, Hacettepe Teknokent, Beytepe, 06800, Ankara, Türkiye
Telefon    : +90 312 474 17 00