eÜniversite Uygulamaları

eÜniversite uygulamaları, kurumunuzda üretilen akademik, idari, mali ve stratejik değerli ve tekil tüm verilere ulaşmanızı, tekrar kullanmanızı ve raporlamanızı sağlayan açık kaynak Java ve POSTGRE teknolojileri ile geliştirilmiş tek çözümdür.
Merkezi kimlik ve birim ağacı yönetimi olan ve kurum uygulamalarınız ile entegrasyon katmanı ile servis tabanlı olarak bütünleşik çalışan yönetilebilir ve idame edilebilir tek çözümdür.
eÜniversite uygulamaları kaynak kodları ve knowhow ile üniversitelerimize sunulabilmektedir.

Akademik Faaliyet ve Proje Yönetimi

Thomson Reuters, Elsevier Scopus, YÖKSİS ve ARBİS entegrasyonu ile  akademisyen ve araştırmacıların tüm akademik çalışma, faaliyetleri izleyebilir ve iç, dış destekli projelerin çıktılarıyla yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.

Stratejik Yönetim, İç Kontrol -Risk ve Mali Yönetim

Paydaşlarınız ile stratejik planınızı hazırlayarak akademik ve idari birimlerin performans hedef ve satınalma,bütçe gerçekleşmelerini izleyebilirsiniz. İş süreçlerinizi iç kontrol unsularıyla tanımlayarak risklerinizi yönetebilirsiniz.

Mezunlar ve Öğrenci Toplulukları Yönetimi

Mezunlarınız ile ilişkinizi hiç bir zaman koparmadan nitelikli firmaların en doğru iş fırsatlarına doğrudan ulaşmasını ve öğrenci topluluklarının tüm etkinliklerinin yönetilmesini IOS ve Android uygulamalar ile sağlayabilirsiniz.

Adres
METAFORM
Safir Plaza E 405-406, Hacettepe Teknokent, Beytepe, 06800, Ankara, Türkiye
Telefon    : +90 312 474 17 00