eDevlet ve Digital Dönüşüm

Bakanlıklarımız için başarılı ve halen efektif şekilde kullanılan eDevlet projeleri ile digital dönüşümlerini başarı ile gerçekleştiriyoruz. 
Metaform, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı için gerçekleştirdiği eÇED uygulamaları ile eTR 2014 Kamudan İş Dünyasına eHizmetler Birincilik Ödülü Kazanmıştır.
Yüzlerce kurum ve binlerce kullanıcı tarafından kullanılan e-imza fonksiyonları, IOS/Android mobil uygulamalar ve kurum içi ve kurumlar arası sayısız entegrasyona sahip olan farklı alanlarda dijital dönüşümlere imza atıyoruz.
Geliştirdiğimiz benzersiz yapay zeka fonksiyonları ile kurumlarda kayıtlı veriler ve dökümanların "gerçek anlamları" üzerinden analiz ve tahminler, benzerlik tespiti, otomatik etiketleme ve kategorizasyon işlevler ile durumsal farkındalıklarını artırarak doğru stratejik kararlar verebilmelerine katkıda bulunuyoruz.

Kurumsal Derin Arama Motoru ve Doğal Dil İşleme

Kurumlarımızda kayıtlı tüm sistemlerde kayıtlı veriler ve dökümanlar içinde doğal dil işleme teknolojilerine dayalı ve derin öğrenme yeteneğine sahip derin arama motoru sağlıyoruz. 

İş Süreç Yönetimi ve Portal Uygulamaları

Mevzuatlara dayalı klasik iş süreçlerini, fonksiyonel kontroller içeren, performans kriterlerine dayalı şeffaf online iş süreçlerine dönüştürerek kurumlarımızın digital dönüşümünü sağlıyoruz. 

Yapay zeka ve Makine Öğrenmesi Uygulamaları

Kurum verilerinin analizine dayalı olarak projeksiyonlar, dökümanlar arası benzerlik tespiti, otomatik etiketleme, otomatik kategorizasyon ve duygu analizi gibi yetenekleri sağlıyoruz.

Adres
METAFORM
Safir Plaza E 405-406, Hacettepe Teknokent, Beytepe, 06800, Ankara, Türkiye
Telefon    : +90 312 474 17 00